Dzisiejsza reklama oferuje dość wiele opcji promocji przedsiębiorstwa bądź artykułu. Możemy do tego celu stosować zarówno klasyczne kanały marketingowe (reklama w radio i TV), jak też najnowocześniejsze formy promocyjne.

reklamy zewnętrzne w mieście

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jako że w naszych czasach ważna jest zarówno trafność, prędkość jak i uatrakcyjnianie reklamowania się, stąd na tym właśnie rynku pierwszeństwo wiedzie reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/oklejanie-witryn/) multimedialna (to jest następczyni reklamy telewizyjnej). Wiele z przedsiębiorstw trudniących się marketingiem zajmuje się też zaplanowaniem i uskutecznieniem reklamy emitowanej na tak zwanym telebimie – na przykład: . Początkowym obowiązkiem pracownika takiego przedsiębiorstwa jest odnalezienie stosownego miejsca w którym emitowanie reklamy przyniesie największe profity. Miejscami w jakich opłaca się instalować telebimy są środkowe dzielnice dużych miast, w których ruch samochodowy a również pieszy jest bardzo intensywny, a co jest z tym związane naszą reklamę spostrzeże ogromna liczba potencjalnych klientów. Zasadniczym warunkiem skuteczności takiej postaci reklamy jest to, by wyróżniała się ona z wielu pozostałych. W wielkich aglomeracjach miejskich, zapełnionych tego rodzaju reklamą może to być zagadnieniem trudnym, stąd tak istotny jest ciekawy projekt, przyciągający oko osób.

reklama zewnętrzna

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Należy zatem odnaleźć dobrych ekspertów trudniących się marketingiem. Nie jest to trudne zagadnienie, starczy wystukać w Google zdanie: telebim plus nazwa naszej miejscowości, by odnaleźć firmę która zaprojektuje oraz uskuteczni dla nas telebim za przystępną cenę. Albo zajrzeć tu – telebim Wisła Ustrońska.Wspomniana reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/kasetony-z-dibondu/) emitowana na wielkim monitorze na pewno trafi do wielu ewentualnych nabywców. Co ważne, przekazy wyświetlane na monitorze są zauważalne 24 godz. na dobę, toteż nie da się takiej reklamy pominąć. Treści reklamowe wyświetlane na telebimach muszą być zwięzłe, w większości przypadków nie przewyższają one jednej minuty.

W ostatnim czasie da się słyszeć głosy krytyki wymierzone w stronę owych odmian marketingu. Zachodzą przeróżne kontrowersje związane z emitowaniem treści promocyjnych na telebimach, poniektórzy uważają, iż mogą one wywierać wpływ na zmniejszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Może tak być tylko wtedy, gdy miejsce prezentacji zostało nieodpowiednio wybrane, światło LED może wtedy oślepić kierowców.
Marketing w wielkim mieście
Tagi: