Nośniki reklamy outdoorowej to m.in. powierzchnie promocyjne o różnych rozmiarach, panele naścienne, słupy reklamowe, gabloty , citylighty, itd..

miasto billboardów reklamowych

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nośniki reklamy typu outdoor dzieli ze względu na rozmiar a także rodzaj oferowanej nawierzchni. W naszym kraju największą popularnością cieszą się nośniki o rozmiarach 6×3 m. Obecnie jest wiele nośników reklamy zewnętrznej, dzięki jakim możemy trafić do klientów. Formy reklamy outdoorowej muszą być dobrane do miejsca, w jakim się znajdują tak, aby były jak najbardziej przystępne jak też dostrzegalne. Nośniki reklamy outdoorowej, które spełniają w pełni wymienione założenia są to billboardy i tablice LED – billboardy w Oświęcimiu.

billboard na stacji

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna w tychże formach doceniana jest za znaczną liczbę jej odbiorców, wynikającą z ulokowania tablic LED oraz billboardów w miejscach użyteczności publicznej; galeriach handlowych a także instytucjach. Nie bez znaczenia jest też dobra widoczność takiej odmiany reklamy prawie o każdej porze i z całkiem znacznej odległości.

Jeżeli prezentowany artykuł okazał się dla Ciebie wartościowy, nie zwlekaj i przeczytaj szczegóły tutaj kancelaria w lublinie – zobaczysz jeszcze dokładniejsze informacje.

Nie każde nośniki reklamy outdoorowej dają tak wielką swobodę w wyborze treści a także metody przekazania treści reklamowych. Nieco więcej informacji w tym źródle: odkryj więcej na temat.

Cityscroll to kolejny, dzisiejszy rodzaj reklamy zewnętrznej. Praktykowany jest przede wszystkim w dużych miastach, gdzie możemy go ustawić w opcjonalnym miejscu, a jego duża nawierzchnia wynosząca, przynajmniej 10 metrów kwadratowych umożliwia jego wystarczająco dobrą widzialność z większej dystansów. Opcja przewijania treści reklamowych umożliwia przyciągnąć spojrzenie ewentualnego klienta, który przebywając w punktach spowolnionego ruchu pomimo woli rozgląda się za jakimkolwiek urozmaiceniem.

Przedstawiając rodzaje reklamy zewnętrznej nie możemy nie nadmienić o telebimach. Ta odmiana reklamy outdoorowej jest uniwersalnym nośnikiem, zrealizowanym na matrycy z diod ledowych, co czyni obraz na nich wyświetlany czytelnym. Jednak lokowanie ich w miejscach największego nasilenia ruchu automobilowego czy pieszego mogą spowodować oślepianie w porach wieczornych jak też odciągać baczność od tego co dzieje się naokoło. Na pewno jest to jedna z najciekawszych rodzai reklamy outdoorowej dająca wprost niczym nie ograniczone opcje co do treści emitowanych reklam (również możliwość animacji).
Odmiany reklamy zewnętrznej
Tagi: