W czasach, gdy reklama stała się coraz bardziej popularna, warto zastanowić się nad projekcją obrazu na telebimach. Ekrany LED stają się coraz popularniejsze i są doskonałą alternatywą dla billboardów, którymi rynek jest już przesycony. Jedną z ciekawszych ofert sprzedaży i wynajmu telebimów posiadł ekspert Technologii LED.

plakat reklamowy

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Firma to zespół ambitnych, młodych ludzi, ekspertów w dziedzinie technologii projekcji obrazu. Podejmując współpracę z firmą, mamy gwarancję profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru rozmiaru i rodzaju ekranu, solidne wykonanie konstrukcji wspornej, a także pomoc w doborze oprogramowania oraz gratisowe szkolenie z obsługi telebimu.

Tym, co wyróżnia jest wysoka jakość telebimów. Pewny producent, firma ABSEN, której specjalizacją są telebimy to wytrzymałość ekranu i gwarancja jakości obrazu przez lata.

Firma wychodzi również naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy wolą zapłacić za reklamę mniej. Jesienią do asortymenty dołączyły ekrany reklamowe LED klasy STANDARD, które są tożsame z tymi oferowanymi przez znaczną większość konkurencyjnych firm.

Producent, oprócz sprzedaży telebimów, zajmuje się jej wynajmem. Jeżeli jesteś organizatorem imprezę sportową, koncert, wydarzenie kulturalne, czy rozrywkowe, telebim może Ci się przydać. Cena wynajmu obejmuje transport (eksport do Chin) telebimu pełną obsługę sprzętu, w tym kamer i mikserów, dzięki czemu możliwa jest m.in. emisja obrazu w czasie rzeczywistym.

Ekrany reklamowe LED Wrocław