Nie dawniej jak rok temu otrzymałem pocztą do domu książkę telefoniczną z katalogiem firm. Nie wyrzuciłem jej, ale do dzisiaj do niej nie zajrzałem. Może zostawię w formie pamiątki dla dzieci ? W sumie to trochę zdziwił mnie fakt, że takie publikacje jeszcze powstają. Nie sądzę żeby dzisiaj ktoś szukał dostawców w książce telefonicznej.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/
Intensywna reklama w internecie ma wpływ na rezultaty wyszukiwania i w istotnym stopniu deformuje wyniki zwracane przez wyszukiwarki. Coraz ciężej dotrzeć do nie sfałszowanej i obiektywnej informacji. Z tego natłoku informacji coraz trudniej odnaleźć wartościową dla nas ofertę handlową informację i dokonać najlepszego wyboru oferty handlowej.

Nie traćmy niepotrzebnie czasu na bezsensowne przeszukiwanie sieci i porównywanie ofert! Na pewno jest ktoś, kto może nas wyręczyć.

Trzeba odwrócić sytuację. Z jakiej racji my, klienci musimy szukać kontaktów z odpowiednimi dostawcami? Dlaczego producent lub usługodawca nie mógłby poszukać klientów . Przecież dotarcie do klienta to jeden z ich priorytetów.link do www Wrocław radca prawny Wrocław radca prawnyZainteresowany sporządzi najlepszą ofertę i zaproponuje to co ma najlepszego.

Gdzie znaleźć dostawców?