Na naszym rynku istnieje wiele firm udzielających pożyczki. Choć banki przedstawiają się tłumacząc, iż łatwo udzielają dofinansowanie, coraz więcej ludzi skarży się na zbyt długi czas działań. Druga strona medalu to ludzie, którzy w natychmiastowy sposób pragną pożyczyć skromną ilość gotówki. Odpowiedzią zostały pożyczki pozabankowe.

Pieniądze

Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com

Szybkie pożyczki online zazwyczaj nazywane pożyczkami na dowód to rozwiązanie dla ludzi, którzy przebywając wygodnie w domu w przeciągu kilku minut muszą zdobyć pieniądze. Wystarczy zarejestrować się na stronie www, złożyć wniosek i w 15 minut finanse zjawią się na koncie. Bez wychodzenia z domu. Prędko. Bez problemów. Jedną z propozycji może być nieruchomość (zobacz pożyczka pod zastaw domu bez bik) pozabankowa zaplo. Elastyczne raty, suma nawet do 4000 zł.

Marka istniejąca w 12 państwach (między innymi w Finlandii, Danii i Czechach) udzieliła już ponad pięć tysięcy pożyczek. Co proponują takie pożyczki? Przede wszystkim oszczędność czasu. Nie ma potrzeby ruszać do banku, stać w kolejkach, wyczekiwać na rozpatrzenie wniosku. Tu starczy kilkanaście minut i pieniądze pojawiają się w portfelu. Równie dobrze można dostać pożyczkę przebywając na… kolacji.

Zarabiaj

Jak się okazuje, firmy nie tylko udzielają kredytów, ale i dają szansę zarobku. Wystarczy zarekomendować pożyczkę znajomemu, a jeśli i on się na nią zdecyduje, otrzymamy w podziękowaniu bonus pieniężny. Są programy lojalnościowe, które premiują swych stałych klientów – udzielają zniżek, przedłużają okres spłaty, tworzą indywidualny plan spłacania. Pożyczka pozabankowa zaplo także ma system bonusowy (wysyłka zaproszeń ze strony internetowej; gotówka za każdego zdecydowanego znajomego). Więcej tej oferty znajdziesz tu: .

kredyt

Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczki na dowód przez Sieć do fenomenalne rozwiązanie dla osób, które potrzebują w błyskawiczny sposób otrzymać przelew pieniężny. Wystarczy odpowiednim suwakiem oznaczyć, jaka kwota nas interesuje (przykładowo 1000 zł), w jakim terminie mamy ją spłacać (przykładowo sześć miesięcy) i kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Firma intuicyjnie poprowadzi użytkownika przez kolejne kroki. Następnie pozostaje jedynie odpowiednio wydać pieniądze – przeprowadzić remont, zakupić prezent bliskiej osobie, ruszy na zakupy, wyjechać na urlop.

Chcesz w tej chwili pieniędzy? Zobacz oferty pożyczek
Tagi: