Właściciel Firmy, stawiający pierwsze kroki na drodze własnego interesu, ma zwykle głowę pełną pomysłów, jest pełen entuzjazmu, chciałby zawojować cały świat i zarobić więcej kasy niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. Równocześnie patrzy na każdą złotówkę. Dlatego też, ważne jest by rachunek bankowy, ,którego będzie używał było jak najtańsze, a najlepiej gdyby to było darmowe konto firmowe. A zatem które jest najlepsze konto dla początkujących firm?

gotówka

Autor: Mark Hodson Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli przyglądnąć się kontom dla firm, oferowanym przez banki okazuje się, że drugie miejsce, w rankingu kont otwartych firmom znajduje się: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Pakiet dla firm da się uruchomić całkowicie przez Internet nawet w 15 minut, bez konieczności parafowania umów dowiezionych przez kuriera lub ( ocr faktura ) odwiedzenia banku.

Właściciel, który korzysta z konta w komplecie Meritum Bez Granic, może cieszyć się nie tylko brakiem opłat za obsługę konta, darmowymi przelewami krajowymi zarządzanymi przez sieć, ale również wybieraniem pieniędzy z którychkolwiek bankomatów w kraju. Pakiet dla firm prowadzony jest bez dodatkowych opłat w strukturze bankowości elektronicznej i daje możliwość otrzymania bezpłatnych i w dowolnej ilości, kart debetowych dla swoich zatrudnionych – sprawdź w aktualnym rankingu na http://www.wybierarka.pl/konto-firmowe/ (http://www.wybierarka.pl/konto-firmowe/).

W poczet Konta Firmowego Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący ogólny prowadzony w polskich złotych, rachunki dodatkowe prowadzone w złotówkach oraz w walucie obcej. Dodatkowo do rachunku firmowego wydawane są bezpłatne karty debetowe. Klient tego konta firmowego nie zapłaci za posługiwanie się kartą płatniczą pod warunkiem wykonania za jej pośrednictwem przelewów bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł miesięcznie.

Rachunek firmowy jest w pełni mobilne przez 7 dni w tygodniu. Komfortowo oraz intuicyjnie dokonuje się wszelkiego rodzaju transakcje takie jak: transakcje elektroniczne, zlecenia stałe, kontrolowanie historii przelewów, dostępności środków na koncie.

Odwiedziny w placówce banku? czy mobilne konto dla dla biznesu z przyszłością i kawa…
Tagi: